fbpx

Staff

Du kan altid kontakte os.

For generelle henvendelser kan du altid kontakte os på

info@dypaang.dk

 26 74 73 00

Mads Eriksen

Direktør & eventproducer

 

T: 26 74 73 00
M: mads@dypaang.dk

Katja Lippert

Key Account & projektleder

 

T: 29 89 69 34
M: katja@dypaang.dk

Lisbeth Kierkegaard
Projektleder & kommunikationsansvarlig

T: 28 86 62 22
M: lisbeth@dypaang.dk
Christina Fabild

Salg af private arrangementer & HR ansvarlig

T: 22 88 76 18
M: christina@dypaang.dk

Anders Pedersen

Key Account Manager


T: 30 20 31 16

M: anders@dypaang.dk

Natalie Meyenburg

Projektleder

 

T: 22 17 00 74

M: natalie@dypaang.dk

Alberte Hoffmann

Projektleder

 

T: 28 86 35 49

M: alberte@dypaang.dk

Camilla Moesgaard

Projektleder

 

T: 20 53 48 38

M: camilla@dypaang.dk

Trine Dahl Kristensen

Projektleder / På barsel

 

T: 22 95 25 09

M: trine@dypaang.dk

Emilie Brochstedt

Projektleder

 

T: 50 10 11 65

M: emilie@dypaang.dk

Anne Vinther

Projektleder

 

T: 29 89 94 51

M: anne@dypaang.dk

Ida Kirkegaard Pedersen

Projektleder

 

T: 23 61 71 10 

M: ida@dypaang.dk

Cecilie Marie Satake
Stine Borggaard

Marketingansvarlig & projektleder

 

T: 51 54 32 10

M: stine@dypaang.dk

Emma Hedeager

Kommunikationsdesigner

 

T: 61 68 18 57

M: emma@dypaang.dk

Jeppe Poulsen Bech

Content Creator  

 

T: 24 49 37 40

M: jeppe@dypaang.dk

Visar Jashari

Produktionsleder

T: 27 13 93 21

M: visar@dypaang.dk

Bjørn Gammelgaard

Lyd & produktion 

 

T: 40 74 28 88

M: bjorn@dypaang.dk

Christoffer Lindberg
Sander Bjerre

Produktionselev

 

T: 22 61 63 71

M: sander@dypaang.dk

Saba Sepahi

Bogholder

 

M: faktura@dypaang.dk