fbpx

Staff

Du kan altid kontakte os.

For generelle henvendelser kan du altid kontakte os på

info@dypaang.dk

 26 74 73 00

Mads Eriksen

Direktør & eventproducer

 

 

T: 26 74 73 00

M: mads@dypaang.dk

Lisbeth Kierkegaard

Projektleder & kommunikationsansvarlig

 

 

T: 28 86 62 22

M: lisbeth@dypaang.dk

Christina Fabild

Salg af private arrangementer & HR ansvarlig

 

T: 22 88 76 18

M: christina@dypaang.dk

Lars B. Knakkergaard

Katja Lippert

Key Account & projektleder

 

T: 29 89 69 34
M: katja@dypaang.dk

 

Dorthe Bonde

Planlægger

 

T: 61 12 81 43

M: dorthe@dypaang.dk

Visar Jashari

Produktionsleder

 

T: 27 13 93 21

M: visar@dypaang.dk

Casper Poulsen

Marketingpraktikant

 

T: 21 53 22 23

M: casper@dypaang.dk

Stine Borggaard

SoMe ansvarlig

 

T: 51 54 32 10

M: stine@dypaang.dk

Saba Sephai

Bogholder

 

M: faktura@dypaang.dk