fbpx

Staff

Du kan altid kontakte os.

For generelle henvendelser kan du altid kontakte os på

info@dypaang.dk

 26 74 73 00

Mads Eriksen

Direktør & eventproducer

 

 

T: 26 74 73 00

M: mads@dypaang.dk

Lisbeth Kierkegaard

Projektleder & kommunikationsansvarlig

 

 

T: 28 86 62 22

M: lisbeth@dypaang.dk

Christina Fabild

Salg af private arrangementer & HR ansvarlig

 

T: 22 88 76 18

M: christina@dypaang.dk

Katja Lippert

Key Account & projektleder

 

T: 29 89 69 34
M: katja@dypaang.dk

Visar Jashari

Produktionsleder

 

T: 27 13 93 21

M: visar@dypaang.dk

Natalie Jessen

Projektleder

 

T: 22 17 00 74

M: natalie@dypaang.dk

Caroline Philipsen

Eventkoordinator

 

T: 23 88 46 95

M: caroline@dypaang.dk

Trine Dahl Kristensen

Eventkoordinator

 

T: 22 95 25 09

M: trine@dypaang.dk

Alberte Hoffmann

Eventkoordinator

 

T: 28 86 35 49

M: alberte@dypaang.dk

Stine Borggaard

SoMe ansvarlig

 

T: 51 54 32 10

M: stine@dypaang.dk

Caroline Bock

Kommunikationsdesigner

T: 53 82 03 58

M: caroline.b@dypaang.dk

Jeppe Poulsen Bech

Kommunikationsmedarbejder & Content Creator  

T: 24 49 37 40

M: jeppe@dypaang.dk

Camilla Moesgaard

Praktikant

 

T: 20 53 48 38

M: camilla@dypaang.dk

Emilie Brochstedt

Praktikant

 

T: 50 10 11 65

M: emilie@dypaang.dk

Anne Vinther

Praktikant

 

T: 29 89 94 51

M: anne@dypaang.dk

Saba Sephai

Bogholder

 

M: faktura@dypaang.dk